KONST / Litografier / Färglitografi 12224243
nr 1222 4243
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 135/175. Motivet: 44x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:15:07
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg